Google Haritalar Eve Teslimat Gerçekleştiren İşletmeleri Gösterecek

  Nisan 2020
google-haritalar-eve-teslimat-yapan-isletmeler

Google Haritalar, koronavirus (Covid-19) kapsamında işletmesi sadece eve teslimat şeklinde çalışan işletmeler için bir güncelleme gerçekleştirdi. Son kullanıcılar paket servis ile çalışan restoranları Google Haritalar üzerinden kontrol edebilecek ve sipariş işlemlerini telefon aracılığıyla gerçekleştirebilecektir.

Bu güncelleme kapsamında son kullanıcılar harita uygulamasından “Paket Servis” ya da “Adrese Teslim” butonlarına tıklayarak bulundukları konum etrafında paket servis sağlayan işletmelere ulaşabilecektir.

google-haritalar-eve-teslimat-yapan-isletmeleri-gösterecek

Paket servis yapan işletmeler için ise; “Google Benim İşletmem” uygulamasına giriş yapılarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Paket servis yapılan işletme sayfasına tıklayıp “Bilgi” kısmına tıklanmalı

“Erişilebilirlik” alanına tıklayarak açılan pencereden “Paket servisi” seçilip Uygula butonuna tıklanmalıdır.

google-haritalar-eve-teslimat-yapan-isletmeler google-haritalar-eve-teslimat-yapan-isletmeler google-haritalar-eve-teslimat-yapan-isletmeler

Yapılan bu güncelleme Google Haritalar’da yayınlanması ortalama 3 günü bulabilmektir.

İşletmeniz hala harita platformlarına kayıt işlemlerini gerçekleştirmediyseniz kaydet.com avantajlı fiyatlarından yararlanarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirin sizin adınıza Google, Yandex ve Araç Navigasyon Haritalarına kayıt işlemlerinizi gerçekleştirelim.