navigasyon-cihazlarinda-yerini-al

Araç Navigasyon Haritalarına Kayıt

Başarsoft altyapısını kullanan araç navigasyon cihazlarında, belirlenen kategorilerdeki firma ve mekanların bilgileri de yer almakta, navigasyon cihazı kullananlara sunulmaktadır.

google-haritalar-yerini-al

Google Haritalar ve Arama Motorlarında Yerini Al

Web siteniz olmasa bile Google'ın bu hizmetiyle size ayrılan sayfalarda iletişim ve haritadaki konumunuzu yayınlayabilir, Harita servislerinde yapılan aramalarda bulunabilirsiniz.

haritalarda-yerini-al

Yandex Haritalarda Yerini Al

Yandex Haritalar ve Arama Motoruna kayıt olarak firma bilgilerinizi ve hizmetinizi daha çok potansiyel müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

cep-tel-uygulamalarinda-yerini

Cep Telefonu Uygulamalarında Yerini Al

IGO ve Garmin Navigasyon haritaları, Yandex Haritalar ve Google Haritalar Mobil uygulamasın da yerinizi alabilirsiniz.
(*)Sadece akıllı telefonlarda yer alacaktır.

apple-haritalar-yerini-al

Apple Haritalarda Yerini Al

Dünya’nın en popüler harita platformlarından biri olan Apple Haritalar’ın Türkiye Partneri Başarsoft ile Apple dünyasının haritalardaki ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

bing-haritalar-yerini-al

Bing Haritalarda
Yerini Al

Bing Haritalara ve Arama motoruna kayıt olarak müşterilerinizin firmanıza "Microsoft" ayrıcılığıyla ulaşmasını kolaylaştırın.

Haritaya Yer Ekleme Neden Önemli? - Ne Fayda Sağlar?

Harita servislerinin hayatımıza girmesi birçok kolaylığı da beraberinde getirdi. Günlük yaşantımızın neredeyse her anında her alanında ihtiyaç duyduğumuz haritalar hayatımızı kolaylaştırmakla beraber birçok avantajı da bizlere sağlamaktadır.

Haritalar ve navigasyon hayatımıza girmeden önce aradığımız bir noktaya ulaşmak ve bilgi edinmek oldukça zordu bununla birlikte adres sorarak ulaşım yapmaya çalışmak artık tarih oldu diyebiliriz.

İşletmenizin haritalarda yer alması, harita servisi kullanıcılarının sizlere bir adım daha yakın olduğu anlamına gelir ve potansiyel müşterilerinizin karar verme süreçlerini hızlandırır. Müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmesine, firmanız hakkında fikir ve bilgi edinmesine böylece hem zamandan tasarruf etmelerini hem de firmanıza karşı güven oluşturarak rakiplerinizden bir adım önde olmanıza imkân sağlamaktadır.

Müşteriler işletmenize ulaşmak için ekstra bir efor sarf etmek zorunda kalmaz. (Mutlu müşteriler=Mutlu işletme) işletmenizin gelirini de böylelikle arttırabilirsiniz. Haritalara işletme bilgilerinizi ne kadar doğru ve eksiksiz girerseniz o kadar doğru müşteriye ulaşmanızı sağlar ve hem haritalar hem de Google aramalarında ön planda çıkmanızı sağlamaktadır. Örneğin, bir pizza işletmeniz var ve bir müşteri haritalara pizza, pizzacı yazarak çevresindeki pizza satışı yapan işletmeleri arıyor.

Sizin adresinizi, telefon numaranızı ve kayıt işlemi sırasındaki işletme kategori bilgilerinizi en doğru şekilde girmeniz müşterilerin işletmenize kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.

Haritalar üzerinde fiziksel olarak görünmenizi sağlayan bu hizmet aynı zaman da müşterilerinizin sizin nasıl bulduğunu (doğrudan veya hizmet, kategori ismi girerek), işletmeniz ile ilgili gerçekleştirdiği işlemleri (web sitenizi ziyaret edenler, telefon numaranızdan ulaşanlar, yol tarifi isteyenler), yol tarifi aldığı bölgeleri görüntüleyebilirsiniz ve istatistikleri takip edebilirsiniz. Böylece işletme verimliliğinizi analiz edebilirsiniz

İşletmenizin sunmuş olduğu ürün veya hizmetle ilgili fotoğraflar ekleyebilirsiniz ve müşterilerin işletmenizle ilgili yaptığı yorumlarla etkileşim halinde olabilirsiniz.

Kısacası dijital dünya da aktif bir şekilde yer almanız işletmeniz için büyük avantaj sağlayarak müşteri memnuniyeti kazanmanıza yardımcı olacaktır.

+90 216 324 70 80

kaydet@basarsoft.com.tr

Bizi Takip Edin!