Başarsoft Harita Servisleri

Google Maps & Navigasyon Haritaları

BAŞARSOFT SİZİN FİRMANIZI DA HARİTALARA KAYIT OLMAYA DAVET EDİYOR

Navigasyon Cihazlarında
Yerini AlBaşarsoft altyapısını kullanan navigasyon cihazlarında, belirlenen kategorilerdeki firma ve mekanların bilgileri de yer almakta, navigasyon cihazı kullananlara sunulmaktadır.

Google Haritalarda
Yerini AlWeb siteniz olmasa bile Google'da yer alabildiğiniz bu yeni hizmet ile size ayrılan sayfalarda firmanızla ilgili İletişim bilgileri ve haritadaki konumunuzu yayınlayabilir, Harita servislerinde yapılan aramalarda bulunabilirsiniz.

Haritalarda
Yerini AlKaydet.com'a girdiğiniz firma bilgileriniz ile Google Rehber ve Yandex Haritalar uygulamalarında yer alabilirsiniz.

Daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu
Uygulamalarında Yerini AlIGO ve Garmin Navigasyon haritaları, Yandex Haritalar ve Google Haritalar Mobil uygulamasın da, Tomtom Navigasyon haritasında yer alabilirsiniz

(*)Sadece akıllı telefonlarda yer alacaktır.


Firma kaydınızı yapıp Harita Kayıt Hizmetini aldığınızda yukarıdaki platformlarda firmanız artık yer alacaktır. İlgili platformlara geçiş süreleri; 2 Hafta ile 4 ay arasında gerçekleşecektir. Navigasyon cihazlarındaki güncelleme 1 yıl içerisinde en az 2 kez yapılmaktadır. Platformlarda işletmeniz arama yapıldığında arama sonuçlarında görünecektir. Harita kaydını destekleyen navigasyon cihazları ve yazılımları aşağıdaki gibidir.

Garmin, Navitech, Goldmaster, Necvox, Xetec, Daiichi, AVT, Zenec, Avgo, Cenmax, Honda ve İGO (Mobil Uygulama).

Navigasyon Haritaları
Google Maps
Yandex Haritalar
Tomtom Navigasyon
Entegre Cep telefonu uygulamaları
İşletmenizin tek seferde tüm bu servislere kayıt edilmesi hizmetini sadece yıllık KDV dahil 199 TL 'den başlayan fiyatlar ile alabilirsiniz
Referens harita kayıtlarımızı inceleyebilirsiniz...