Kaydet.com Müşteri Yorumları

Kaydet.com ailesine katılan müşterilerimizin harita platformlarındaki başarı hikayeleri.

 • Atamert ATEŞ
  Dijital Pazarlama Uzmanı

  Yetkili satış, servis ve 2. el noktalarımızın dijital harita platformlarında kolay bulunabilir olması müşterilerimiz ve bizler için büyük avantaj sağlıyor. Bilirsiniz yetkili satış, servis ve 2. el noktaları genelde acil durumlarda hızlı erişilmek istenen lokasyonlardır.
  Haritaların kullanımı ve bilinirliği arttıkça telefonda adres tarif ettiğimiz döneme veda ettik. Başarsoft ile çalışmak ve tüm süreçlerimizde hızlı destek alabilmek operasyonel iş yükümüzü azaltırken verimliliğimizi bir hayli arttırdı. Kaydet Hizmeti ile güvenli ve kolay erişilebilir bir hizmet sağladıkları için teşekkür ederiz.

 • Ceyda DOĞAN BALCI
  Assistant Digital Marketing & Content Manager

  Başarsoft’tan şubelerimizin harita platformlarına kayıt edilmesi tarafında hizmet alıyoruz. Şubelerimize ait bilgilerin müşteriler tarafında daha kolay ulaşılabilir olması için bilgilerin sürekli güncel tutulması ve yönetilmesi gerekiyor. Müşterilerimizden almış olduğumuz geri bildirimler neticesinde çok fazla hatalı bilgi veya adres içeren konum olduğunu tespit ettik. Bu süreçlerin harita platformlarıyla yürütülmesi tarafında zorluk çekiyorduk ve profesyonel bir hizmet arayışına girdiğimizde yollarımız Başarsoft ile kesişti. Yaklaşık 3 yıldır Başarsoft ile bu hizmet kapsamında çalışıyoruz ve tüm problemlerimize karşı çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı ilke edinmiş bir firma olarak tüm ihtiyaçlarımıza çözüm sunabiliyorlar.

 • Emre GÜNAY
  Dijital Pazarlama Uzmanı

  Türkiye genelinde 1.800’ü aşan Opet ve Sunpet istasyonlarımızın müşterilerimize en doğru bilgiler ile ulaşabiliyor olması bizim için çok önemli.
  Şehir içi ve şehir dışı fark etmeden araç içi navigasyon cihazlarından Türkiye’nin en çok tercih edilen harita platformlarına kayıt işlemlerimizin tek bir platformdan yapılıyor olması iş verimliliği açısından büyük katkı sağlıyor.
  Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında çözüm odaklı hizmet anlayışları ve bu iş birliğini ileri taşıyacak çalışmaları için Başarsoft ailesine teşekkür ederiz.

 • Şima KARAMAN
  Medya ve İletişim Kanalları Yöneticisi

  Migros ve Macrocenter markalarımız için Başarsoft’tan mağazalarımızın harita platformlarına kayıt edilmesi hizmeti alıyoruz. Mağazalarımıza ait bilgilerin müşterilerimiz tarafından rahatlıkla ulaşılabilir olaması için sürekli güncel tutulması ve yönetilmesi çok önem taşıyor. Profesyonel bir hizmete ihtiyacımız olduğu için Başarsoft ile çalışmaya başladık. Üç yıldır Başarsoft ile çalışmaya devam ediyoruz. Başarsoft’un çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini önemseyen yaklaşımları ile iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.

 • Fatih ÇETİN
  Kanal Yönetim ve Operasyon Geliştirme Müdürü

  Aras Kargo olarak 1000’e yakın hizmet birimimiz, 5 bin üzerinde araç filomuzla Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo şirketlerinden biriyiz. Türkiye ekonomisinin öncü şirketlerinden biri olarak, sağlam bir harita altyapımız olmasının, hem iş süreçlerimizin doğru yönetilmesi, hem de müşteri iletişimi adına büyük önem kazandığını düşünüyoruz.
  Dijital platformların da müşterilerimize ulaşmada büyük fayda sağladığına inanıyoruz. Markamız çatısı altındaki tüm hizmet merkezlerimizin, dijital harita mecralarında büyük bir hassasiyetle doğru konumlandırılması, güncel bilgiler ile yer alması öncelik verdiğimiz bir konudur. Birçok arama platformunda bulunabilir olmak, müşterilerimizin bize kolayca ulaşabilmesini ve marka bilinirliğimizin güçlenmesini sağlıyor.
  Tüm veri akışı süreçlerinin otomatikleştirilmesi adına çözüm sunan, tüm platform kayıtlarını tek bir çatı altından yapabilmemizi sağlayan ‘’Kaydet Hizmeti’’ için Başarsoft’a teşekkür ederiz.

+90 216 324 70 80

kaydet@basarsoft.com.tr

Bizi Takip Edin!