Başarsoft Harita Servisleri

Firma Logo ekleme koşulları


Logonuzun boyutu 640 x 640 boyutunda olmalıdır. Aşağıdaki örnekte verildiği gibi logoya 4 yönde boşluk verilerek uygun ebata getirilebilir.

Resim editöründe bir adet 640x640 bir çerçeve oluşturulmalı. Logo onun içinde ortalanıp çerçeve sınırlarını taşmayacak şekilde ayarlanmalıdır. Üstte - altta veya yanlarda boşluk kalabilir.

Logonuzu aşağıdaki programlar ile ölçeklendirebilirsiniz veya Türkçe Online Pixlr Photo Editör ü kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express ( http://www.photoshop.com/ )
Görüntü işleme denince ilk akla gelen isimlerden Adobe Photoshop, ücretsiz online sürümüyle bir yandan asıl programın tanıtımını yaparken diğer yandan potansiyel müşterilere ulaşarak toplamaya çalışıyor.
Uygulama, yine Adobe'ye ait bir teknoloji olan Flash üzerine kurulmuş. Ücretsiz üyelere 2 Gb dosya saklama alanı veriliyor. İnternet erişimi olan mobil cihazlarınızla da erişebileceğiniz online hizmette fotoğraflarınızı düzenledikten sonra interaktif foto galerileri halinde paylaşabiliyorsunuz.

Paint.Net ( http://www.getpaint.net )
Paint.NET 2004 yılında bir öğrenci projesi olarak başlayan ve MS Paint alternatifi olarak tasarlanan bir program. Zamanla gelişerek daha çok, Photoshop yedeği haline geldi. Arayüzünde Photoshop ile bazı benzerlikler var ve Photoshop’ta deneyimli kullanıcılar genellikle Paint.NET’i çok kolay kullanıyorlar.

PhotoScape ( http://www.photoscape.org )
PhotoScape, ücretsiz gelişmiş bir resim düzenleme programı olmakla birlikte kolay kullanım arayüzüyle kullanıcı memnuniyeti kazanmaya amaçlamıştır. PhotoScape yazılımı sayesinde istediğiniz fotoğrafınız üzerinde kolayca oynamalar yapabilir veya bir fotoğrafınızı düzeltebilirsiniz.

İrfanView ( http://www.irfanview.com )
İrfanView bir çok resim veya dosya üzerinde çalışmanıza olanak sağlarken, resimlere temel efektler kazandırmanızı ve resimleri daha profesyonel düzenleştirmeler yapmanıza mümkün kılınıyor.